Honda'dan Civic sahibi olmak isteyenlere özel fırsatlar

Honda'nın sınırlı sayıdaki Civic Sedan ve Civic Hatchback modelleri için eylül ayı boyunca isteyene takas indirimi, isteyene uygun faiz oranlı kredi fırsatı sunuluyor

Honda, Civic sahibi olmak isteyenler için eylül ayına özel fırsatlar sağlıyor.

Honda'dan yapılan açıklamaya göre, Honda’nın sınırlı sayıdaki Civic Sedan ve Civic Hatchback modelleri için eylül ayı boyunca isteyene takas indirimi, isteyene uygun faiz oranlı kredi fırsatı sunuluyor.

Otomobilini yenilemek isteyenler için 2 bin 500 TL takas fırsatı sunulan Civic modellerinde ayrıca 30 bin TL kredi kullanımına 15 ay vade ve yüzde 1,50 faiz oranı da uygulanıyor.

Honda Civic Sedan, geniş motor seçeneği ile hem ekonomi hem de performans arayan tüketicilerin beklentilerini karşılayacak modeller sunuyor.

1,5 lt 182 PS gücündeki motoru ile "Türkiye’de üretilen en güçlü otomobil" olma unvanına sahip olan Civic Sedan RS ise müşterilerin yüksek performans taleplerini karşılıyor.

Ayrıca, 1,6 litre 125 PS motoru ile konfor, performans ve yüksek ekonomi sunan Civic Sedan modeli düşük kullanım maliyetleri ile dikkati çekerken, 100 kilometrede sadece 3,4 litre yakıt tüketen dizel motor seçeneği Honda teknolojisinin geldiği noktayı gösteriyor. 

Haberler