“Çakıldan Kaldırıma” okurları ile buluştu

Osmaniyeli Gazeteci - Şair - Yazar,  Mustafa Bardak yeni çıkan “Çakıldan kaldırıma” isimli şiir kitabı için imza günü düzenledi.

Osmaniyeli Gazeteci - Şair - Yazar,  Mustafa Bardak yeni çıkan “Çakıldan kaldırıma” isimli şiir kitabı için imza günü düzenledi.

Osmaniye Ozanlar, Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD)  Başkanı, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkan yardımcısı, Gazetemizin Sorumlu Yazı İşleri Müdürü  Mustafa Bardak, yeni çıkardığı “Çakıldan kaldırıma” isimli şiir kitabını okurları ile buluşturdu. 
 
Bardak şiir kitabının imza gününü, Atatürk Caddesi üzerindeki Kültür kırtasiyede gerçekleştirdi. Saat:13.30 ile 18.30 arasında “Çakıldan kaldırıma” adlı yeni çıkan kitabını okurlarına imzalayan Bardak, aynı zamanda kitapseverlerle de kültürel ve sanatsal sohbetler yaptı.
 Kitap imza gününe katılan kitapseverler, Osmaniye’de “kitap satan kitabevi” bulunmadığından yakındılar.

Osmaniye’nin adını dünyaya tanıtan ünlü yazar Yaşar Kemal’in kitaplarının Osmaniye’de bulunmadığından dert yanan kitapseverler, Osmaniye’de iki yıldır düzenlenmekte olan “Kitap fuarı”nın kentteki kitapseverler için çok yararlı olduğunu belirterek, bu yıl da mutlaka düzenlenmesi beklentisi içerisinde olduklarını söylediler.
   
Mustafa Bardak’ın yeni çıkan kitabının Kültür kırtasiye veya OŞYAD’dan alınabileceği vurgulandı.
 

Haberler