Staja gidecek öğrencilerden Çelik’e ziyaret!

Erasmus Projesi kapsamında yapılan, “Unutmak istemiyoruz; Bir Alzheimer ve Demans” Stajına katılacak olan Öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürünü Ramazan Çelik’i ziyaret etti.

Erasmus Projesi kapsamında yapılan, “Unutmak istemiyoruz; Bir Alzheimer ve Demans” Stajına katılacak olan Öğrenciler İl Milli Eğitim MüdürüRamazan Çelik’i ziyaret etti.

Erasmus Projesi kapsamında  İtalya ve Almanya'ya staj yapmak üzere gidecek olan Kadirli Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek Lisesi) öğrencileri Okul Müdürü Fazıl Döğüşcü ve  Meslek Dersi Öğretmenleri öncülüğünde  İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik’e ziyarette bulundu.



Ziyarette proje ile ilgili bilgi veren Okul Müdürü Fazıl Döğüşcü, Ulusal Ajans tarafından kabul edilen "Unutmak istemiyoruz; Bir Alzheimer ve Demans stajı" isimli Erasmus projesi ile okulun 42.500 Euro hibe desteği aldığını, bu kapsamında 2018 yılı Mart ayı içinde 14 öğrenci ve 8 öğretmenin iki grup halinde İtalya ve Almanya’ya gideceğini, Alzheimer ve Demans hastalarının tedavi ve bakımının yapıldığı Sağlık Kurumlarında öğrencilerin 21 gün süreyle Staj yapacağını söyledi.



İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik ise , başarılarından dolayı idareci öğretmen ve öğrencileri kutladığını belirterek, Öğrencilerden Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmelerini, iyi bir gözlem yaparak gördükleri ile ilgili notlar tutmalarını belirterek öğrencilere başarılar diledi.
 

Haberler