‘Vatandaş Ahmet’ öykü kitabını çıkardı

Osmaniye Ozanlar Şairler Yazarlar Derneği (OŞYAD) üyesi Şair-Yazar Ahmet Demir, yeni öykü kitabı Güz Alazı’nı Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’nde (OGC) tanıttı.

Osmaniye Ozanlar Şairler Yazarlar Derneği (OŞYAD) üyesi Şair-Yazar Ahmet Demir, yeni öykü kitabı Güz Alazı’nı Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’nde (OGC) tanıttı.

OGC Gökhan Erkmen Toplantı Salonu’nda düzenlenen basın toplantısında üyesi Ahmet Demir’i tebrik eden OŞYAD Başkanı ve OGC Başkan Yardımcısı Mustafa Bardak, “Ahmet Demir arkadaşımı kutluyorum. İlk şiir kitabının ardından Güz Alazı adlı bu öykü kitabını çıkarttı. Ayrıca 72 sayılık gazete köşe yazarlığı da bulunuyor. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.KÖŞE YAZILARINI KİTAPTA TOPLADI

Basın mensuplarına kitabı ile ilgili bilgi veren OŞYAD üyesi Şair-Yazar Ahmet Demir, “123 sayfadan oluşan Güz Alazı adlı kitabımı, bugüne kadar yazdığım gazete köşe yazılarımdan oluşturdum. Kitabımda yer alan öyküler gerçek bir yaşam öyküsüdür. Minik bir çocuğun yaşamında başından geçen dramatik olaylar anlatılmaktadır. Güz Alazı’nda bütün zorluklara karşın, devrimci bilinç, yaşama tutunma ve umut anlatılmıştır. Güz Alazı; dramdır, trajedidir, kara mizahtır. Ancak gene de umut dolu, yaşama umudu doludur” diye konuştu.

Şair-Yazar Ahmet Demir’i yeni kitabından dolayı kutlayan OGC Başkanı İsrafil Avcı, “Yiğit lakabı ile anılır. Sayın Demir’de ‘Vatandaş Ahmet’ lakabıyla tanınır. Kendisini kutluyor ve bundan sonraki yaşantısında başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Ahmet Demir yeni kitabı Güz Alazı’nı imzalayarak basın mensuplarına hediye etti.
 

Haberler