Yeni Yılda da “Şor odası” etkinliklerine devam

Osmaniye Ozanlar Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD), 2018 yılında da Osmaniye Belediyesi Kent Müzesi “Şor Odası”ndaki “Şiirini al da gel” etkinliklerini sürdürecek.

Osmaniye Ozanlar Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD), 2018 yılında da Osmaniye Belediyesi Kent MüzesiŞor Odası”ndaki “Şiirini al da gel” etkinliklerini sürdürecek.

OŞYAD, geçtiğimiz yıl her ayın son Cumartesi günü saat:13.30’da Belediye Kent Müzesi “Şor odası”nda “Şiirini al da gel” adlı türkü ve şiir programı düzenlemişti.

Bir yıl içerisinde 64 kişi türkülerini, 140 kişi de şiirlerini yorumlamış, 2018 yılı da yine türkü ve şiirlerle karşılanmıştı.

Osmaniye Ozanlar, Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD) Başkanı Mustafa Bardak, “2016 yılının Kasım ayında başlattığımız ve 2017 yılı içerisinde de aralıksız olarak her ayın son Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz “Şiirini al da gel” programımız 2018 yılı içerisinde de yine her ayın son Cumartesi günü saat:13.30’da devam edecektir.

Osmaniye Belediyesi Kent Müzesi’ne gelen konuklar ile birlikte şiir-türkü severlere duygulu saatler yaşatmayı sürdüreceğiz.

Osmaniye’mizin kültür ve sanatsal alanda adının duyurulması, ozan ve şairlerimizin duygularını halkımızla paylaşmasını amaçlayarak başlattığımız etkinliğimize tüm halkımızı davet ediyoruz”dedi. 
 

Haberler