Önal, 2018’in ilk bebeklerini ziyaret etti

Ak Parti Osmaniye Milletvekili Dr. Suat Önal ve eşi Hülya Önal, 2018 yılının dünyaya gözlerini açan ilk bebeklerini ziyaret etti.

Ak Parti Osmaniye Milletvekili Dr. Suat Önal ve eşi Hülya Önal, 2018 yılının dünyaya gözlerini açan ilk bebeklerini ziyaret etti.

2018 yılına girilmesinin ardından hastanelerde, yeni yılın ilk bebekleri de dünyaya gözlerini açtı.

Önal çifti, Osmaniye Devlet Hastanesi’nde doğan yılın ilk bebeklerini dünyaya getiren anneleri ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.Önal, aileleri tebrik ederek, burada yaptığı açıklamada, "Tüm çocuklarımız dünyaya merhaba derken yanında ailesinin, doktorunun ve onunla ilgilenen yakınlarının bulunması elbette önemli.

Biz de 2017'in bittiği 2018'e adım attığımız bu anlarda ilk doğan bebeklerimiz ve aileleri ile bir arada olmayı, onların mutluluğunu paylaşmayı arzu ettik.

Milletimizin her bir ferdi bizim için ayrı bir değerdir. Ülke olarak en büyük zenginliğimiz insanımız.Dolayısı ile insanımızı da en sağlıklı şekilde yetiştirmek devlet ve millet olarak hepimizin görevidir. Allah hayırlı etsin" diye konuştu. 

Önal, dünyaya gelen bir bebeğe Ebrar Ayla ismini verip sağlıklı ve huzurlu yaşam temennisinde bulunarak, hastanenin değişik servislerinde tedavileri devam eden hastalara da geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, Başhekim Op.Dr. Tamer Gülsur ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdiresi Emine Bilen ve Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Düccane Dinçer  yer aldı.  
 

Haberler