80 dakikada 80 kitap bedava etkinliği!

Osmaniye Ozanlar Şairler Yazarlar Derneği (OŞYAD), 80’nci ilde 80 dakikada 80 kitap bedava etkinliği düzenledi.

Osmaniye Ozanlar Şairler Yazarlar Derneği (OŞYAD), 80’nci ilde 80 dakikada 80 kitap bedava etkinliği düzenledi.

Osmaniye Ozanlar Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD), insanların kitap okumalarına katkıda bulunmak amacı ile; 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile;  “80’nci İlde, 80 dakikada, 80 kişiye  ücretsiz kitap” adlı etkinlik düzenledi.

OŞYAD Genel Sekreteri Hatice Bahar, etkinlikle ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada; “Osmaniye’de kitap okuma kültürünü geliştirme, kitapları tanıtma ve ekonomik olarak kitap alamayan vatandaşlarımıza katkıda bulunmak amacı ile 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel olarak, ‘80’nci şehirde, 80 dakikada 80 kişiye ücretsiz kitap” konulu bir etkinlik gerçekleştireceğiz.

Cumhuriyet Meydanı’nda kuracağımız stant da; 24 Kasım 2017 Cuma günü saat:10.00’da başlayacak olan  etkinliğimizde; Kitap okumak istedikleri halde ekonomik olarak  alamayanlar ile kitap sevdalısı olanlara  yönelik olarak derneğimizin bir etkinliği ile her kişiye bir kitap ücretsiz olarak verilecektir.

İsteyen her bireye bir adet olmak üzere 80 dakikalık süre içerisinde derneğimiz tarafından 80 adet kitap ücretsiz olarak hediye edilecektir. Bu arada; kitap sahiplerinin bulunması durumunda isteyenler kitaplarını yine imzalı olarak alabileceklerdir.

Kitap okumak isteyenlerin ücretsiz olarak bir adet olmak üzere yararlanabileceği; “80’nci şehirde, 80 dakikada 80 kitap ücretsiz” etkinliğimize; 24 Kasım Öğretmen Günü etkinlikleri kapsamında, Cumhuriyet Meydanı’na bekliyoruz”dedi. 
 

Haberler