“Budamacılık” Proje Sözleşmesi İmzalandı

Kalkınma Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan SODES (Sosyal Destek Programı) kapsamında Osmaniye Gıda, Tarım ve Hayvancılık  İl Müdürlüğü’ne ait 2017-80-0022 referans numaralı "Sodesli Budamacılar İş Başına" isimli projemiz Kalkınma Bakanlığı tarafından kabul edildi.

Kalkınma Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan SODES ( Sosyal Destek Programı ) kapsamında Osmaniye Gıda, Tarım ve Hayvancılık  İl Müdürlüğü’ne ait 2017-80-0022 referans numaralı " Sodesli Budamacılar İş Başına " isimli projemiz Kalkınma Bakanlığı tarafından kabul edildi.

2017 Yılı Başarılı SODES Projeleri için Osmaniye Valiliği  Rahime Hatun Toplantı Salonunda imza töreni düzenlendi.

İmza törenine Vali Yardımcısı Muammer Balcı, Gıda, tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Sağlam ile başarılı diğer proje sahibi Kamu Kurum, Kuruluş ve Sivil Toplum Örgütleri temsilcileri katıldı.

Projenin imzalanmasının ardından bir açıklama yapan Gıda. Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Sağlam; “Projemiz sözleşme imza töreni ile birlikte başlamış olup 12 ay sürecektir. Projenin toplam bütçesi 105.299 TL'dir. Projemizin ilimize ve projelerden faydalanacak olan yararlanıcılara hayırlı olmasını diliyoruz.”dedi.

Haberler