TÜMSİAD’tan Eczacı Odası’na ziyaret

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği ( TÜMSİAD ) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, 48. Bölge Osmaniye Eczacı Odasını ziyaret etti.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, 48. Bölge Osmaniye Eczacı Odasını ziyaret etti.

Yeni göreve başlayan Başkan Ecz. Zeynep Sönmez’e hayırlı olsun dileklerini ileten Özkardeş, yönetim kurulunu tebrik ederek başarılar diledi.

Sivil toplum kuruluşlarının her geçen gün daha da önem kazandığına vurgu yapan TÜMSİAD Şube Başkanı Murat Özkardeş, Osmaniye’deki STK’ların ortak çalışmalar yapması gerektiğini ifade etti.

Osmaniye Eczacı Odası ile aynı binayı paylaştıklarını aktaran Özkardeş, “Komşuluk hukukunu da gözeterek ortak çalışmalar yapmak istiyoruz. STK’lar kendi alanlarındaki faaliyetler dışında mutlaka bazı sivil toplum kuruluşlarıyla da işbirliği yaparak projeler geliştirmelidir.

Biz TÜMSİAD olarak her zaman bu işbirliğine hazırız” dedi. 

TÜMSİAD yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür eden Osmaniye Eczacı Odası Ecz. Zeynep Sönmez, Osmaniye ortak paydasında her türlü işbirliğine hazır olduklarını söyledi.
 

Haberler