banner246
banner134

DynEd İngilizce Dil Eğitim sistemi ödül Töreni

Osmaniye’de 2018-2019 eğitim öğretim yılı DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi kapsamında sistemin kullanılmasında başarı gösteren okullar, öğretmenler ile öğrenciler için hazırlanan ödül programı Merkez Cebelibereket Şehit Ali Alkan Ortaokulu toplantı salonunda düzenlendi.

Düzenlenen ödül törenine, İl Milli Eğitim Müdürü  Aydın Albak, Şube Müdürleri Hacı Ahmet Kavun ve Mehmet Sünbül, okul müdürleri, DynEd İl sorumlusu Esra Yüceer, ilçe koordinatör yardımcıları, öğretmenler, veliler ile öğrenciler katıldı.

Ödül töreni öncesi DynEd İl sorumlusu Esra Yüceer; yapılan çalışmalar hakkında sunu gerçekleştirerek, ilimizin DynEd kullanımı ve ilerleme durumu hakkında bilgi verdi.
Yapılan konuşmanın ardından, ödül törenine geçilirken,

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı DynEd kullanımda; İlkokul düzeyinde Şehit Pilot Binbaşı Oğuz Apanoğlu İlkokulu öğrencisi Dürdane Naz Yavuzer birinci olurken, Yaren Kösür ikinci, Mehmet Yusuf Doğan üçüncü oldu.  

Ortaokul düzeyinde, Cebelibereket Şehit Ali Alkan Ortaokulu öğrencisi İclal Zeynep Özer birinci olurken, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu öğrencisi Kardelen Erşık ikinci, Cebelibereket Şehit Ali Alkan Ortaokulu öğrencisi Arda Yiğit Güçlübilek üçüncü oldu.

Lise düzeyinde ise, Tosçelik Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Sudenur Çetin birinci olurken, Sumbas Çok Programlı Lisesi öğrencisi Ahmet Hoşça ikinci, Bahçe Anadolu Lisesi öğrencisi Ayşenur Keleş üçüncü oldu.

Birinci olan öğrenciler yarım altın, ikinciler çeyrek altın ve üçüncüler gram altın ile ödüllendirilirken ödülleri İl Milli Eğitim Müdürü z Aydın Albak tarafından verildi. 

Albak öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı boyunca düzenli çalışma, aktiflik süresi yönünden ilçe birincisi olan  Bahçe Anadolu Lisesi, Toprakkale Atatürk Ortaokulu, Sumbas İmam Hatip Ortaokulu, Merkez Şehit Pilot Binbaşı Oğuz Apanoğlu İlkokulu, Kadirli Koçlu Ortaokulu ve Düziçi Ellek Şehit Burak Mart Ortaokulu idarecilerine plaketleri ve başarı sertifikalarını Şube Müdürü  Hacı Ahmet Kavun tarafından verildi.

DynEd sisteminin kullandırılmasında öncülük ederek aktif kullanılmasını sağlayan Bahçe Atatürk İlkokulu öğretmeni Deniz Can, Bahçe Anadolu Lisesi öğretmeni Doğan Alkan, Koçlu ilkokulu/ortaokulu öğretmeni Selver Yılmaz, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Öner Çivili Ortaokulu öğretmeni Ali Yalım, Kadirli Fen Lisesi öğretmeni Ümit Kaçıra, Şehit  Pilot Binbaşı Oğuz Apanoğlu İlkokulu öğretmeni Esra Dal, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu öğretmeni Gül Eğlence, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu öğretmeni  Orhan Kökten, Şehit  Pilot Binbaşı Oğuz Apanoğlu İlkokulu öğretmeni Muhammet Akdoğan, Şehit  Pilot Binbaşı Oğuz Apanoğlu İlkokulu öğretmeni Jale Yargıcı, Sumbas İmam Hatip Ortaokulu öğretmeni Nurcan Çavuş, Tüysüz Ortaokulu öğretmeni  Abdülkerim Eren, Düziçi Fen Lisesi öğretmeni  Yaşar Egğirmen'e plaketlerini Şube Müdürü  Hacı Ahmet Kavun tarafından verildi.
İlçe düzeyinde sistemin yaygınlaştırılmasında yardımcı olan Kadirli Koordinatör Yardımcısı Mustafa Mıçı, Toprakkale Koordinatör Yardımcısı Ercan Kundakçı, Sumbas Koordinatör Yardımcısı Mustafa Kozacıoğlu, Hasanbeyli Koordinatör Yardımcısı Ebru Öziş, Düziçi Koordinatör Yardımcısı Ahmet Kılığ ve Bahçe Koordinatör Yardımcısı Ali Erdoğan'a Şube Müdürü  Mehmet Sünbül tarafından verildi.

Ödül töreni, DynEd çalışmalarının yer aldığı video sunumundan sonra sona erdi. 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner244

banner155

banner215

banner248